ALEŠ FOTÍ

  • měj chvíli strpení

Akční slevy

Asi si říkáte, jestli jsem se nezbláznil.. Nu,. možná 😀
Každopádně mám tu pro vás připravenou porci pořádných slev na nejoblíbenější focení. Tak na to mrkněte a napište mi o svůj termín.

 

Lifestylové focení – 50%

Focení psů/zvířat – 50%

Narozeninové oslavy – 50%

 

Podmínky akce:

Slevy budou v období od 1. května 2023 do 31. října 2023.

Focení bude probíhat v časovém okně max. 45 minut v exteriéru anebo interiéru (zpravidla u vás doma). Výsledkem focení bude max. 10 ks fotografií v elektronické podobě s dodaným odkazem na zaheslované album. Odkaz bude aktivní po dobu jednoho kalendářního měsíce. Fotografie vybírám osobě dle nejlepšího vědomí a svědomí s posouzením maximální možné technické kvality fotografie. Fotografie budou dle vlastního estetického cítění graficky upraveny (tzv. postprocessing) jako retuš, změna jasu, kontrastu, saturace, ostrost.

Slevy se nevztahují na focení celodenních ani jiných sportovních a společenských eventů pořádaných ať už soukromými osobami anebo spolky či agenturami (sportovní události, maturitní plesy, koncerty apod.). Dále se slevy nevztahují na objednávky vánočního/novoročního focení.

V průběhu jara budou k prodeji v připravovaném eshopu dárkové poukazy, které bude možné v tomto slevovém šílenství uplatnit! 🙂

Tyto stránky používají soubory cookies
. Cookie Policy